Absolventų sėkmės istorijos
alt
Vardas: Emilijus
Pavardė: Jocas
Studijų baigimo metai: 2010 m.
Studijų programa: Audiovizualinis menas
Pareigos: 2D grafikos animatorius

Studijuodamas Audiovizualinį meną įgijau įvairių dalykų pradmenis, susidariau medijos ir reklamos pasaulio vaizdą. Studijų metu gaudavau nemažai praktinių užduočių, kurios leido tobulėti ir suprasti, kurioje konkrečiai srityje noriu dirbti. Svarbu suprasti, kad kaip ir kiekvienoje srityje - norint daug turėti, reikia dar daugiau dirbti.
   
alt Vardas: Rasa
Pavardė: Krūminytė
Studijų baigimo metai: 2009 m.
Studijų programa: Specialioji pedagogika (logopedija)
Pareigos: Logopedė

Įgyjusi bakalauro laipsnį pradėjau dirbti Pakruojo vaikų lopšelyje - darželyje "Vyturėlis" logopede, specialiąją pedagoge. Ten pat dirbu lig šiol. Man studijos Šiaulių universitete davė labai daug. Visų pirmą, susiradau gerų draugų, su kuriais bendraujame ir po studijų. Taip pat susipažinau su begalę įdomių žmonių, kurie įkvėpė mane daryti tai, ką dabar darau. Studijuodama įgyjau tiek teorinių, tiek praktinių žinių, kurias galiu panaudoti savo darbe ir kasdieniniame gyvenime. Džiaugiuosi, jog pasirinkau šį universitetą ir turėjau galimybe jame studijuoti!
   
alt Vardas: Marta
Pavardė: Benaitytė
Studijų baigimo metai: 2008 m.
Studijų programa: Papildomasis ugdymas ir etika
Pareigos: Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja, etikos mokytoja.

Universitetas, visų pirma, parengė mane kaip žmogų ir asmenybę gebančią atsiskleisti šiuolaikinėje konkurencingoje rinkoje. Asmeniniai gebėjimai, socialiniai įgūdžiai lavinti universitete pravertė ieškantis darbo, komunikuojant su įvairiomis institucijomis profesinėje srityje. Įgytos profesinės, dalykinės žinios leidžia savo darbinę veiklą praturtinti kūrybiškais sprendimais, naudojant inovatyvius darbo metodus.
   
alt Vardas: Viktorija
Pavardė: Pristalenko
Studijų baigimo metai: 2008 m.
Studijų programa: Taikomoji ekologija
Pareigos: Vyriausioji specialistė Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Šiaulių regiono aplingos apsaugos departamente.

Baigiau taikomosios ekologijos studijų programą, jei tektų rinktis iš naujo, savo apsisprendimo dėl studijuojamos programos nekeisčiau, nes ši programa pranoko visus mano lūkesčius. Šiaulių universitetas man suteikė išsilavinimą, didžiulį žinių bagažą, dėstytojai išmokė mane bendradarbiavimo svarbos, išmokė pasitikėti savimi ir siekti savo užsibrėžtų tikslų, leido pažinti save kaip asmenybę. Šios savybės ir Šiaulių universitete įgyta patirtis man padėjo įsidarbinti vyriausiąja specialiste, kur galiu save realizuoti ir toliau tobulėti.
   
alt Vardas: Goda
Pavardė: Gargasaitė
Studijų baigimo metai: 2008 m.
Studijų programa: Audiovizualinis menas
Pareigos: Šiaulių kultūros centro renginių organizatorė ir reklamos vadybininkė.

Studijuodama įgijau fotografijos, video meno, reklamos dizaino, vadybos pagrindų ir kitų žinių. Šiuo metu esu Kūrybinių industrijų specialybės II kurso studentė Vytauto Didžiojo universitete. Nuo 2008 m. dirbu Šiaulių kultūros centre. Visuomet iš gyvenimo stengiuosi gauti maksimumą ir niekada nesustoti vietoje, nuolat stengiuosi tobulėti, pritaikydama jau įgytas žinias ir patirtis.
   
alt Vardas: Remigijus
Pavardė: Kiminas
Studijų baigimo metai: 2007 m.
Studijų programa: Informacinės technologijos
Pareigos: Vyr. programuotojas įmonėse Coral Solution ir Olava

Universiteto pagalba pradėjau dirbti nuo trečio kurso. Universitetas davė tai, ką turiu ir šiandien, nes dirbu toje pačioje bendrovėje, kurioje pradėjau dirbti nuo trečio kurso. Vienas iš Informacinių technologijų studijų privalumų, kad žinios mūsų srityje ypač vertingos ir jų pagalba, be niekieno kito, galima realizuoti savo idėjas, kurios ne tik gali padėti spręsti problemas, bet ir atnešti finansinės naudos. Visada laikiausi principo, kad universitetas gali tau parodyti kelią, bet juo eiti visada turėsi pats.

   
alt
Vardas: Romanas
Pavardė: Judinas
Studijų baigimo metai: 2007 m.
Studijų programa: Istorija
Pareigos: Užsienio reikalų ministerija, Projektų valdymo skyrius (vyresnysis specialistas)

Studijos Šiauliu universitete ne tik davė žinių, bet ir suformavo mano vertybinį stuburą, kritinį mąstymą, išmokau drąsiai reikšti mintis. Už tai esu dėkingas dėstytojams: A.Gumuliauskui, R.R.Trimonienei, S.Kulevičiui, G.Gloniui ir kitiems dėstytojams.
   
alt Vardas: Gintaras
Pavardė: Dakanis
Studijų baigimo metai: 2006 m.
Studijų programa: Informatika
Pareigos: Mainframe Infrastructure technician at Bartclays Technology Centre Lithuania

Universitetas pirmiausia turbūt parodė, kad nėra neįveikiamų kliūčių. Svarbu noras, ryžtas, tikslo siekimas, o svarbiausia niekada nepasiduoti po pirmos nesėkmės (o jų visada būna ir bus). Netikiu žmonėmis, kurie sako, kad negali. Šitoje vietoje aš pasakyčiau - nenori. Visiems studentams pradžiai palinkėčiau svajoti, norėti, siekti savo svajonių ir nepasiduoti, kai iškyla sunkumai.
   
alt
Vardas: Ramūnas
Pavardė: Glazauskas
Studijų baigimo metai: 2004 ir 2006
Studijų programa: Anglų filologija ir Verslo vadyba
Pareigos: AB "Swedbank" Projektų finansavimo ir lėšų valdymo departamentas, Lėšų valdymo pardavimo ir palaikymo skyrius, lėšų valdymo projektų vadovas.

Šiauliai yra mano gimtasis miestas, Šiaulių universitetas yra mano Alma Mater. Studijuodamas Šiaulių universitete turėjau galimybę sutikti ir pažinti daug įdomių žmonių, kompetetingų ir pasišventusių mokslui ir savo darbui dėstytojų, kurie padėjo augti man kaip asmenybei ir formuotis mano pasaulėžiūrai.
Studijų metu įgytas teorines bei praktines žinias nuolat stengiuosi gilinti, tobulinti ir pritaikyti savo kasdieniniame darbe.
Šiaulių universitetas taip pat suteikė galimybę dalyvauti įvairiose tarptautinėse studijų ir studentų mainų programose, kurių metu įgyta neįkainojama patirtis labai padeda gyvenime. Svarbu suvokti, kad mokymasis yra nuolatinis procesas ir jis nenutrūksta baigus studijas ar išėjus už universiteto sienų. Universiteto paskirtis yra nukreipti žmogų tinkama linkme, už ką ir esu dėkingas Šiaulių universitetui ir visai jo bendruomenei, o visa kita priklauso nuo mūsų pačių norų, pastangų ir motyvacijos.
   
 Vardas: Ramunė
Pavardė: Hazir (Vaičiulytė)
Studijų baigimo metai: 2003, 2004 ir 2005
Studijų programa: lietuvių filologija, profesines žurnalistikos studijos ir literatūrologija
Pareigos: Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų muziejininkė-komunikacijos koordinatorė

Studijos Šiaulių universitete man daug davė: čia įgijau išminties - suvokimo, kad vis dėlto nesu pati geriausia ir man dar daug ko reikia išmokti. Čia „atradau" vieną fantastiškiausių dalykų pasaulyje - vaikų literatūrą. Čia pasukau savo keliu - į žurnalistiką. Čia sutikau daug spalvingų dėstytojų-asmenybių, kuriais žaviuosi iki šiol. Ir dar daug kas buvo čia, Šiaulių universitete, bet viskam tikriausiai neužteks vietos aprašyti.
Didžiuojuosi, kad studijavau būtent Šiaulių universitete. Niekada nesiveržiau iš tos kažkieno vadinamosios provincijos, nes esu įsitikinusi, kad ne vieta suteikia žmogui prasmę, bet žmogus - vietai. O ypač tada, kai yra kas dovanoja sparnus...

 

   
 Vardas: Natalija
Pavardė: Šedžiuvienė (Mačiūnaitė)
Studijų baigimo metai: 1997, 2002, 2005
Studijų programa: matematika, švietimo vadybos magistrantūra, socialinių mokslų doktorantūra
Pareigos: Šiaulių kolegijos direktorė

Studijuodama Šiaulių pedagoginiame institute įgijau ne tik specialybės žinių, bet ir atsakomybės už savo darbo rezultatus, gebėjimą savarankiškai studijuoti, ieškoti papildomos literatūros ir ją analizuoti. Studijų metu įgyti bendravimo įgūdžiai padėjo adaptuotis kolegijos bendruomenėje.Studijų metų prisiminimai išliko labai ryškūs, nes studijuojant buvo ugdomas pilietiškumas, kuris padėjo būti aktyviai visuomeniniame gyvenime.

   
 Vardas: Valerijus
Pavardė: Simulik
Studijų baigimo metai: 1988 ir 2003
Studijų programa: fizika, švietimo vadybos magistrantūra
Pareigos: LR Seimo narys

Kiekvienas savo pasiekimus galime įvertinti tik atsigręžę į praeitį. Pirmosios studijos svarbios ne tik tuo, kad įgijau profesiją, bet ir tuo, kad jos padėjo subręsti man kaip žmogui. Antrosios studijos - pasitikrinimas, ko esi vertas, kaip supranti naujoves bei sugebi prie jų taikytis ir, savaime suprantama, tobulinimasis. Savaime suprantama, kad labiausiai įsiminė pirmieji studijų metai... Po mokyklos baigimo pasikeitė ir aplinka, ir dėstytojai, ir draugai. Visam laikui prisiminsiu dėstytojus, kurie leido suprasti, kas tu esi, ko esi vertas, mokė naudotis informacija, davė vertingų patarimų, kaip ir ką daryti.
Džiaugiuosi matydamas, kad ir visos moderniausios informacinės technologijos yra naudojamos mūsų universitete. Džiugu matyti, kad universitetas keičiasi ne tik forma, bet ir turiniu.
Šiaulių universitetui linkiu vienybės, tvirtybės, tolerancijos, gerų studentų, nuoširdžių dėstytojų, šiltų tarpusavio santykių, universiteto vardo saugojimo bei puoselėjimo.
   
alt Vardas: Salvijus
Pavardė: Kulevičius
Studijų baigimo metai: 2001 m. ir 2002 m.
Studijų programa: Lietuvių filologija ir Paveldosaugos specialiųjų profesinių studijų programa
Pareigos: Vilniaus universitetas, Istorijos teorijos ir kultūros istorijos katedra, lektorius.

Kompetentingi dėstytojai. Šaunūs kurso draugai. Puikūs prisiminimai. Tai gera kelio pradžia.
   
Tomas_B Vardas: Tomas
Pavardė: Beržinskas
Studijų baigimo metai: 2001 m.
Studijų programa: Lietuvių filologija
Pareigos: LR  Seimo Pirmininko pavaduotojo Vydo Gedvilo patarėjas

Žvelgdamas į praeitį, džiaugiuosi, kad studijavau Šiaulių universitete. Nes bent jau mano specialybės dėstytojai, ko gero, yra vieni iš geriausių savo srities specialistų Lietuvoje. Gavau tai, ką ir turi gauti žmogus, studijuojantis aukštojoje mokykloje: žinias, suvokimą, platesnį akiratį, kitokį žvilgsnį į aplinką ir dar daugybę gerų dalykų. Iki šiol žaviuosi kai kuriais savo fakulteto dėstytojais, kurių pavardžių gal neminėsiu - kad neįsižeistų kiti. Tieji dėstytojai buvo ne tik žmonės, sugebantys sudominti, bet ir labai imponuojančios, protingos, įdomios asmenybės.
Iš studijų labiausiai prisimenu savo kursą, kuris buvo tikrai draugiškas ir įdomus - ir, kaip jau minėjau, kai kuriuos dėstytojus, išties neeilinius žmones. Dar vienas smagus dalykėlis, kurį pamenu iki šiol: mano kursas, ko gero, buvo pirmasis, ir, kaip įtariu, greičiausiai iki šiol ir vienintelis, kuriame, bent jau nuo pat pradžių, buvo net dešimt vaikinų. Nemanau, kad dar kada nors lietuvių filologijos specialybė buvo pelniusi ar pelnys tokį populiarumą. Smagiausia buvo pirmaisiais mėnesiais, kai kone visi vaikinai - tikrai nesitarę - sėsdavo į pirmuosius suolus. Merginos įsitaisydavo mums už nugarų. Žinoma, vėliau situacija pasikeitė, bet pradžioje dėstytojams, manau, būdavo visai smagu.
   
Laurutis Vardas: Remigijus
Pavardė: Laurutis
Studijų baigimo metai: 1998 m.
Studijų programa: elektronikos inžinerija
Pareigos: UAB „Duomenų centras“ direktorius

Studijos universitete davė gerus mokslo pagrindus, pagilino mąstymą, suteikė šiuolaikišką aplinkos supratimą. Be to, tai buvo pažintis su puikiais, įsimintinais žmonėmis.
Nelengva ekonominė situacija Lietuvoje baigus mokslus paskatino gerai pamąstyti ir rinktis rizikingesnį bet perspektyvesnį kelią - kurti savo verslą. Gal kitur įgytas diplomas ir lengvesnės sąlygos nebūtų reikalavęs tokių pastangų, bet pasiekimai irgi, matyt, būtų mažesni.
Iš studijų metų labiausiai įsiminė Šiaulių universiteto įkūrimas. Universitetui linkiu augti, įkurti universitetinį miestelį, gerinti studijų kokybę ir tapti tikru tarptautiniu kokybišku universitetu.
   
 Vardas: Edvardas
Pavardė: Žakaris
Studijų baigimo metai: 1998 m.
Studijų programa: tiflopedagogika
Pareigos: LR Seimo narys

Studijos Šiaulių pedagoginiame institute nemažai man padėjo siekiant karjeros, taip pat leido geriau pažinti ir suprasti žmones su regėjimo negalia. Nors dabartinis mano darbas su įgyta specialybe nėra tiesiogiai susijęs, tačiau turimos žinios padeda lengviau bendrauti su negalią turinčiais žmonėmis.
Iš studijų laikotarpio ryškiausiai prisimenu profesoriaus Vytauto Karvelio surengtą mūsų grupės išvyką autobusu į Maskvą, kur lankėmės regėjimo ir kitą negalią turinčių asmenų ugdymo įstaigose.
Kalbant apie Šiaulių universitetą akivaizdu yra tai, kad universitetas gražėja, plečiasi, studentams sudaromos puikios sąlygos mokytis, plėsti akiratį bei tobulėti ne vien profesinėje srityje.
Linkiu Šiaulių universitetui tapti vienu iš Lietuvos aukštųjų mokyklų lyderių, kuriame studijuoti pageidautų visos šalies jaunimas.
   
 Vardas: Leta
Pavardė: Dromantienė (Ramanauskaitė)
Studijų baigimo metai: 1980 m.
Studijų programa: oligofrenopedagogikos ir logopedijos (šiuo metu vadinasi specialioji pedagogika)
Pareigos: Mykolo Romerio universiteto Socialinių technologijų fakulteto dekanė, profesorė

Šiaulių pedagoginiame institute buvo būdingas ypatingas bendruomeniškumo, savos institucijos puoselėjimo, patriotizmo jausmas.
Defektologijos fakultete dėstytojai ir studentai jausdavosi tikrais kolegomis. Esu labai dėkinga visiems savo dėstytojams už suteiktas žinias.  Kiekvienam galėčiau dėkoti atskirai, nes visi jie davė kažką gero ir praturtino mano žinojimą, o svarbiausia, paskatino naujų žinių troškulį.
Įdomu buvo dalyvauti Studentų mokslinės draugijos veikloje ir važiuoti skaityti pranešimų į kitų respublikų universitetus. Smagu buvo šokti tautinių šokių kolektyve.
Dabar Šiaulių universitetas – modernus decentralizuotas universitetas, vykdantis studijas įvairių mokslų srityse, pretenduojantis į klasikinio universiteto statusą.
Šiaulių universitetui linkiu išlaikyti savitą veidą, puoselėti tai, kuo universitetas yra stiprus.
   
 Vardas: Jovita ir Algirdas
Pavardė: Monkevičiai
Studijų baigimo metai: 1979 m.
Įgyta specialybė: matematikos ir fizikos mokytojas
Pareigos: Jovita Ugdymo plėtotės centro Kvalifikacijos tobulinimo ir kompetencijų skyriaus vedėja
Algirdas Mykolo Romerio universiteto Politikos ir vadybos fakulteto dekanas

Per penkerius studijų metus aukštoji mokykla mums davė daug. Vertingiausias buvo ne pats aukštojo mokslo diplomas, bet matematikos, fizikos ir pedagogikos žinių derinys, kuris mums buvo geras pagrindas dirbant ir tobulėjant profesinėje veikloje.
Iš studijų laikotarpio pagarbiai prisimename nuostabius žmones, darbščius ir reiklius mūsų dėstytojus. Nepakartojami, išradingi ir smagūs buvo visi bendrakursiai. Malonu juos susitikti, prisiminti ne tik paskaitas ir egzaminus, bet ir nuostabias vasaras, praleistas studentų statybiniuose būriuose, pedagoginėse praktikose.
Manome, kad Šiaulių aukštosios mokyklos raida dėsninga. Ir mūsų studijų laikais dėstytojai ugdė mokslinį smalsumą, skatino dalyvauti tiriamojoje veikloje nors tai nebuvo esminė specialistų rengimo misija. Universitetas įgalino sujungti specializuotus fakultetus į sinergetišką visumą, kuri geriau atitinka Šiaulių krašto ir valstybės poreikius. Reikia pastebėti ir tai, kad nors regiono aukštajai mokyklai sąlygos veikti yra kur kas sudėtingesnės negu Vilniuje ar Kaune, Šiaulių universitetas kasmet auga ir tvirtėja.
   
Mykolas Vardas: Mykolas
Pavardė: Dromantas
Studijų baigimo metai: 1977 m.
Studijų programa: fizika
Pareigos: Šiaurės Lietuvos kolegijos direktorius

Studijos – tai nuostabus laikas, per kurį pajautėme studentišką gyvenimą, griežtus vertinimus, laikant įskaitas ir egzaminus. Prisimenu nuostabias akimirkas dalyvaujant saviveikloje – buvau aktyvus tautinių šokių kolektyvo narys. Daug koncertuodavome, keliaudavome.
Studijuojant įsiminė tai, kad Šiaulių pedagoginį institutą baigėme tik tie, kurie to labai norėjome. Pakankami griežta tvarka buvo dėl akademinių įsiskolinimų. Tada neįsivaizduojama buvo, kad mokslus galima tęsti su neišlaikytais egzaminais. Su pagarba prisimenu griežtus, bet teisingus dėstytojus. Pasirinkta specialybė buvo pakankami sunki, tačiau studijos man suteikė daug loginio mąstymo praktikos, gerai parengė pedagoginiam darbui.
Linkiu Šiaulių universitetui ir toliau sėkmingai tęsti pradėtus darbus, sukurti europietiško modelio studijas visuose fakultetuose, pasiekti europinio lygio universitetų reitingus. Vadovams ir dėstytojams linkiu, kad kuo daugiau studentų rinktųsi studijas Šiaulių universitete.
   

Vardas: Virgis
Pavardė: Stakėnas
Studijų baigimo metai: 1976 m.
Įgyta specialybė: defektologo - oligofreno pedagogo, logopedo
Pareigos: muzikantas, prodiuseris, renginių organizatorius

Maloniai prisimenu aktyvų dalyvavimą studentiškoje kultūrinėje veikoje. Čia paklojau pamatus savo dabartinei profesijai - muzikos, tekstų kūrybai, didelių renginių prodiusavimui, žurnalistikai. Naudingi prisiminimai: pamokų planų rašymai ir analizė padėjo pagrindą mano sumanytam (ir kitų pramogų versle naudojamam) didelių renginių scenarijų kūrybos modeliui. Studijos man padėjo užsiauginti apsauginį kiautą, užgrūdinti kovotojo už savo meną charakterį.
Šiaulių universitetui: nepavydėkit Vilniui, nelenktyniaukit su Kaunu, neapkalbėkit Klaipėdos... Provincijoje genijai gimsta dažniau. Svarbiausia - juos pastebėti.
   
v._simoliuno_foto Vardas: Virginijus
Pavardė: Šimoliūnas
Studijų baigimo metai: 1974 m.
Studijų programa: dizainas
Pareigos: dizaineris, tapytojas, ŠU Menų fakulteto dizaino katedros docentas

Dirbdamas su studentais dažnai ir aš prisimenu savo studijų metus. Tai buvo smagus laikas. Mūsų laikais studentai buvo gal labiau atsipalaidavę, daugiau laiko turėdavo pašėlti, o dabar studentai nebemoka planuoti savo laisvo laiko. Studentai praranda laisvo laiko limitą kažkur kitur... Nei jie pinigo užsidirba, nei kažko išmoksta - čia nėra labai geri dalykai...

Dabar smagu susitikti su tais, su kuriais mokėmės, su kuriais kartu bendrabutyje gyvenome. Susitinkame su kitais dizaineriais. O mūsų visa šeima - dizaineriai. Sūnus šiemet baigė magistrantūrą, o dukra kiek anksčiau. Sūnus šiemet laimejo ne vieną dizaino Europos mastu apdovanojimą, taigi naujoji karta jau lenkia mus...

Palinkėjimai Šiaulių universitetui - patys nuoširdžiausi ir geriausi - kad tik jis klestėtų... Na ir aišku, palinkėjimai Dizaino katedrai, kad gautų daugiau ploto ir sėkmingai toliau darbuotųsi.
   
  Vardas: Bonaventūras
Pavardė: Šaltis
Studijų baigimo metai: 1972 m.
Įgyta specialybė: portreto tapybos
Pareigos: dailininkas, ŠU Menų fakulteto dėstytojas

Reikia pripažinti, kad linksmų akimirkų iš studijų laikų yra išlikę ne tiek nedaug, tik viena kita, kadangi studijuodamas beveik visą savo laiką skyriau visuomeninei veiklai bei papildomiems mokslams. Labai daug laiko praleisdavau auditorijose, kur gilinausi į pasaulinę dailę, jos raidą. Neslėpsiu, kad dar besimokydamas mokykloje buvau didelis „kalikas". Toks išlikau ir studijų metais. Mano palinkėjimas universitetui ir jo bendruomenei: linkiu inteligentiškumo, dvasingumo ir žingeidumo studentams, bei didesnio atsidavimo savo darbui, dvasinio turtingumo dėstytojams. Linkiu tikro bendravimo, komunikacijos tarp dėstytojų ir studentų, kolegiško dialogo.
 
Apie Šiaulių universiteto Alumnus rašo

alt KAIP KURIAMAS PATIKIMAS PRODUKTO DIZAINAS?
bzn start“ 2013 m. Karolina Kondratjevaitė


Skaityti daugiau...
 
Simonas_Gylis_1 Verslas negimsta tik pagalvojus apie tai
Atrask 2014 Nr. 6 Enrika Valančiūtė
Skaityti daugiau...
 
ismanioji Išmanioji mokykla: ugdome ne vartotojus, o kūrėjus
Atrask 2014 Nr. 6, Karolina Šerytė
Skaityti daugiau...
 
Sergejus Gabus mokinys ne tik sėdi prie knygų, bet ir ugdosi lyderio savybes
„Atrask“2014 Nr. 7, Karolina Grigaliūnė
Skaityti daugiau...
 
2013-05-03, 09:59
Grudyte1 Lietuviško kino labirintai: finansų stoka, entuziazmas ir talentingi šiauliečiai
„Atrask“ 2013 m. Nr 4.
Skaityti daugiau...
 
Lina Lina Žutautė – Nepataisoma optimistė su dideliu fantazijos užtaisu
Atrask 2014 Nr. 7, Karolina Grigaliūnė
Skaityti daugiau...
 
2013-01-03, 09:28
samas2 Samas: širdyje vis dar esu ir liksiu studentas
„Atrask“ 2013 m. Nr 3, Gediminas Dubonikas
Skaityti daugiau...
 
2013-01-03, 09:19
Svirnelyte1 Studijos Šiauliuose J. Svirnelytei tapo tramplinu į žurnalistikos vandenyną
„Atrask“ 2013 m. Nr 3, Gediminas Dubonikas
Skaityti daugiau...
 
2013-01-03, 08:53
Cmilyte1 Šachmatų partija su didmeistre Viktorija Čmilyte
„Atrask“ 2013 m. Nr 3, Eglė Markevičiūtė
Skaityti daugiau...
 
2012-10-19, 14:30
Skaraitis2 Mindaugas Skaraitis: reikia suprasti, ko nori
„Šiaulių universitetas“ 2012 Nr. 8, Sigita Inčiūrienė
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 Kitas > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 2
© 2011 Šiaulių universitetas | Įmonės kodas 111951345 | PVM mokėtojo kodas LT 119513417 | Vilniaus g. 88, 76285 Šiauliai |
Tel. (8 41) 595 800 | Faks. (8 41) 595 809 | El. p. all@cr.su.lt | Svetainės administratorius