Renginio data: gruodžio 11 d.

Tobulėjimo ir atradimų savaitė. V.Bacio paskaita „Ar galima ugdyti asmenybę neugdant kūrybiškumo“ Renginio data: 2020 m. gruodžio 11 d. Renginio laikas: 19.00–20.30 val. Renginio vieta: virtuali Microsof Teams platforma REGISTRACIJA: http://bitly.ws/aGS2 Tai atviras ir nemokamas renginys, į kurį kviečiami visi norintys praplėsti savo pasaulėžiūrą, ištroškę žinių, ieškantys įkvėpimo bei siekiantys visapusiško tobulėjimo. Seminarų klausytojai taip pat turės galimybę gauti Šiaulių universiteto alumnų asociacijos išduodamus pažymėjimus, liudijančius pasirinktų mokymų išklausymą. Pažymėjimus už dalyvavimą paskatose gaus tik iš anksto užsiregistravę dalyviai.  

Renginio data: gruodžio 10 d.

Tobulėjimo ir atradimų savaitė. K. Likšos paskaita „Nelauk pritarimo: savianalizė ir kritiškas požiūris į save“ Renginio data: 2020 m. gruodžio 10 d. Renginio laikas: 19.00–20.30 val. Renginio vieta: virtuali Microsof Teams platforma REGISTRACIJA: http://bitly.ws/aGS2 Tai atviras ir nemokamas renginys, į kurį kviečiami visi norintys praplėsti savo pasaulėžiūrą, ištroškę žinių, ieškantys įkvėpimo bei siekiantys visapusiško tobulėjimo. Seminarų klausytojai taip pat turės galimybę gauti Šiaulių universiteto alumnų asociacijos išduodamus pažymėjimus, liudijančius pasirinktų mokymų išklausymą. Pažymėjimus už dalyvavimą paskatose gaus tik iš anksto užsiregistravę dalyviai.

Renginio data: gruodžio 09 d.

Tobulėjimo ir atradimų savaitė. A. Dagilytės paskaita „Beieškant pergalių komunikacijos strategijoje: „Žalgirio“ sėkmės istorija“ Renginio data: 2020 m. gruodžio 9 d. Renginio laikas: 19.00–20.30 val. Renginio vieta: virtuali Microsof Teams platforma REGISTRACIJA: http://bitly.ws/aGS2 Tai atviras ir nemokamas renginys, į kurį kviečiami visi norintys praplėsti savo pasaulėžiūrą, ištroškę žinių, ieškantys įkvėpimo bei siekiantys visapusiško tobulėjimo. Seminarų klausytojai taip pat turės galimybę gauti Šiaulių universiteto alumnų asociacijos išduodamus pažymėjimus, liudijančius pasirinktų mokymų išklausymą. Pažymėjimus už dalyvavimą paskatose gaus tik iš anksto užsiregistravę dalyviai.

Renginio data: gruodžio 08 d.

Tobulėjimo ir atradimų savaitė. J. Poškaičio paskaita „Gyvenimo čempionas: likimas tave ar tu likimą?“ Renginio data: 2020 m. gruodžio 8 d. Renginio laikas: 19.00–20.30 val. Renginio vieta: virtuali Microsof Teams platforma REGISTRACIJA: http://bitly.ws/aGS2 Tai atviras ir nemokamas renginys, į kurį kviečiami visi norintys praplėsti savo pasaulėžiūrą, ištroškę žinių, ieškantys įkvėpimo bei siekiantys visapusiško tobulėjimo. Seminarų klausytojai taip pat turės galimybę gauti Šiaulių universiteto alumnų asociacijos išduodamus pažymėjimus, liudijančius pasirinktų mokymų išklausymą. Pažymėjimus už dalyvavimą paskatose gaus tik iš anksto užsiregistravę dalyviai.

Renginio data: gruodžio 04 d.

Lietuvos matematikų draugijos LXI konferencija Renginio data: 2020 m. gruodžio 4 d. Renginio laikas: 10.00 val. Renginio vieta: per Microsoft Teams platformą Konferencijos informacija ir registracija: http://www.su.lt/lmd61  

Renginio data: gruodžio 07 d.

Tobulėjimo ir atradimų savaitė. R. Merkytės paskaita „Vertybės ir kūrybiniai sprendimai lietuviškame versle“ Renginio data: 2020 m. gruodžio 7 d. Renginio laikas: 19.00–20.30 val. Renginio vieta: virtuali Microsof Teams platforma REGISTRACIJA: http://bitly.ws/aGS2 Tai atviras ir nemokamas renginys, į kurį kviečiami visi norintys praplėsti savo pasaulėžiūrą, ištroškę žinių, ieškantys įkvėpimo bei siekiantys visapusiško tobulėjimo. Seminarų klausytojai taip pat turės galimybę gauti Šiaulių universiteto alumnų asociacijos išduodamus pažymėjimus, liudijančius pasirinktų mokymų išklausymą. Pažymėjimus už dalyvavimą paskatose gaus tik iš anksto užsiregistravę dalyviai.

Renginio data: gruodžio 04 d.

ŠU humanitarų dėstytojų ir absolventų konferencija „Šiuolaikinė aukštaičių kultūros recepcija“ Renginio data: 2020 m. gruodžio 4 d. Renginio laikas: 10.00 val. Renginio vieta: per Microsoft Teams platformą Konferencijos programa: čia Prisijungimo nuoroda: https://bit.ly/37wWXbk