Finansų valdymas

Studijų forma ir trukmė
Ištęstinės (5 m., programa vykdoma nuotoliniu būdu). (Studijuojami dalykai)
 
Kvalifikacinis laipsnis
Verslo vadybos bakalauro laipsnis

Konkursinio balo sandara
0,4 Matematika
0,2 Istorija
0,2 Bet kuris dalykas, nesutampantis su kitais dalykais
0,2 Lietuvių kalba ir literatūra
 
Metinė studijų kaina
845 Eur
 
Ko išmoksiu?
Išmoksi analizuoti ir vertinti ūkio subjektų finansinę padėtį, planuoti, kontroliuoti finansinius išteklius ir prognozuoti jų poreikį, formuoti finansų plėtros strategijas integruojant finansinės ir investicinės veiklos aspektus. Turėsi galimybę gilinti žinias įmonės finansų valdymo arba viešojo sektoriaus subjektų finansų valdymo srityse. Baigęs studijų programą, tapsi finansų valdymo specialistu (finansininku), gebančiu integruoti vadybos, finansų, ekonomikos žinias. Galėsi konsultuoti ūkio subjektus ir fizinius asmenis finansavimo, investavimo, finansų valdymo klausimais.
 
Kuo būsiu ir kur galėsiu dirbti?
Galėsi kurti savo verslą, dirbti įvairiose privačiose ar valstybinėse įmonėse ir organizacijose, kur reikia finansų valdymo specialistų.

Kokios galimybės tęsti studijas?
Studijas galima tęsti vadybos, ekonomikos ar kitos studijų krypties magistrantūroje.

Informacija teikiama
tel. (8 41)  595 755
 

Susidomėjai šia studijų programa, bet dar turi klausimų? Konsultuokis su dėstytojais.

kristina skeliova
kristina skeliova
„Kai dar 12-oje klasėje reikėjo rinktis kur toliau tęsti studijas, aš ilgai svarsčiau kokią specialybę, kokį universitetą pasirinkti. Išgirdusi apie naują finansų valdymo studijų programą Šiaulių universitete susimąsčiau "O kodėl gi nepabandyti?". Tuomet stengiausi kiek galima daugiau pasidomėti apie šią specialybę, konsultavausi su PIT'o darbuotoja, domėjausi perspektyvomis baigus studijas ir visgi nusprendžiau išbandyti savo jėgas šioje studijų programoje. Šiuo metu apie fakultetą, studijų kokybę, dėstytojų darbą ir paskaitas galiu atsiliepti tik teigiamai. Paskaitų metu dėstytojai patiekia mums reikalingą mūsų specialybei informaciją, noriai išaiškina tas vietas, kurias yra sunkiau suprasti, patiekia mums literatūros sąraša, iš kurio didžiąją dalį knygų galime rasti fakulteto bibliotekoje, tiesiog visapusiškai stengiasi padėti studentams įsisavinti medžiagą ir pritaikyti ją. Studijuodami būtent šią programą, mes įgyjame ne tik žinių apie viešuosius ar verslo finansus, bet paskaitų metu išdėstoma medžiaga mums pravers ir mūsų kasdienybėje. Taigi manau, kad neprašoviau pasirinkdama studijuoti finansų valdymo programą Socialinių mokslų fakultete, nes tai puiki galimybė siekti aukštumų, įgyvendinti savo ateities planus ir siekius.”
Kristina Škeliova, Finansų valdymas

Kitos Socialinių, humanitarinių  mokslų ir menų fakulteto studijų programos:

 

Grįžti