ŠU alumnas Benas Dobrikas: „Verslą pradėti reikia nuo patikrintos idėjos“

Benas2

Benas2

Tęsiame pasakojimus apie Šiaulių universiteto alumnus. Šį kartą – ŠU alumnų ir karjeros koordinavimo specialistės Redos Ulinskaitės-Nosavičienės vaizdo pokalbis su platformos „Getfix“ bendraįkūrėju, išmanaus stalelio sumanytoju, UAB „Šiaulių tauro ryšiai“ komercijos direktoriumi Benu Dobriku.

Benas Šiaulių universitete yra baigęs verslo adiministravimo bakalauro studijų programą, vėliau studijavo ekonomikos magistrantūroje, tačiau studijų nebaigė. Pasak Beno, verslas ir ekonomika jį traukė nuo pat mokyklos laikų ir apie jokias kitas sritis jis net negalvojo.

„Studijų Šiaulių universitete metu įgyjau darbui versle reikalingų komepencijų, kurias panaudoju savo darbe. Labai praverčia finansų apskaitos, vadybos žinios ir įgūdžiai. Galiu drąsiai teigti, jog Šiaulių universitetas turi puikius šios srities dėstytojus, kurie studentus parengia tikrai gerai“, – sako ŠU alumnas Benas Dobrikas.

Benas sako, jog įkvėpimas kurti ir gimusias idėjas realizuoti jam kyla iš perskaitytų knygų, straipsnių, startuolių veiklų. Benas: „Informacijos, reikalingos verslui paieška – tai ir darbas, ir hobis. Kartais klasikinį verslą galima padaryti visai kitokį. Tiesiog žiūri, ką ir kaip kiti darbo, po to galvoji, kaip būtų galima kažką pakeisti, patobulinti“.

Svajojantiems apie savo verslo kūrimą Benas siūlo pirmiausia ištestuoti savo idėją, ar ji būtų paklausi rinkoje. Paklaustas apie savo planus jis pažymėjo, jog verslo idėjų turi daug, tačiau laiko joms labai mažai. Pradedantiesiems versle Benas siūlo viskuo domėtis, nes tik nuo to atsiranda mintys ir gimsta idėjos.

Visą Redos Ulinskaitės-Nosavičienės ir Tomo Andrijausko reportažą galite pažiūrėti youtube: https://www.youtube.com/watch?v=dylXy2Quzg0

Parengė Zenonas Ripinskis
Tomo Andrijausko nuotr.
Grįžti