Įveikę KTU studentus Šiaulių universiteto tinklininkai užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose

ti5

ti5

Vasario 5 d. po pertraukos buvo atnaujintos Nacionalinės studentų tinklinio lygos varžybos, kuriose dalyvauja ir Šiaulių universiteto komanda. Šiaulių universiteto tinklininkai, vadovaujami trenerio Aivaro Strockio, savo aikštelėje susitiko su Kauno technologijos universiteto komanda ir įveikė ją rezultatu 3:0 (25:19, 25:18, 25:10).

Šiaulių universiteto studentams rungtynės nebuvo sunkios, nes atkaklesnė kova vyko tik pirmuosiuose setuose. Šiaulių universiteto komandos treneris A. Strockis po rungtynių sakė, kad svarbiausia buvo iškovoti pergalę, kuri užtikrino galimybę žaisti atkrintamąsias Nacionalinės studentų tinklinio lygos varžybas.

Priminsime, kad Šiaulių universiteto komanda rungtyniauja viename pogrupyje su Kauno technologijos ir Lietuvos sporto  (LSU) universitetų komandomis. Mūsiškiams liko sužaisti vienerias rungtynes išvykoje su praėjusių metų čempione LSU ekipa, kurią savo aikštelėje buvo įveikę rezultatu 3:1. Po šių rungtynių paaiškės, su kuria Vilniaus pogrupio komanda teks susikauti atkrintamosios varžybose.

Treneris A. Strockis tikisi, kad šiauliečių komandai atkrintamosios varžybose galės padėti ir praėjusių metų šių varžybų geriausių lygos žaidėjų pripažintas Audrius Aleknavičius.

ti1
ti1
ti1
ti1
ti3
ti3
ti4
ti4
 Zenonas Ripinskis
Autoriaus nuotraukose: Šiaulių universiteto – Kauno technologijos universiteto komandų susitikimo akimirkos.
Grįžti