Lietuvos studentų futbolo lygos varžybas šiauliečiai pradėjo triuškinančia pergale Kaune

sulsu2

sulsu2

Šiaulių universiteto futbolininkai pergalingai pradėjo naująjį Lietuvos studentų futbolo lygos (LSFL) čempionatą. Pirmosios rungtynėse išvykoje mūsų komanda rezultatu 6:1 (2:0) įveikė Lietuvos sporto universiteto futbolininkus.

Naujajame Lietuvos studentų lygos čempionate rungtyniauja šešios komandos – Šiaulių, Vilniaus, Lietuvos sporto, Kauno technologijos universitetų, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) ir VDU Švietimo akademijos.

„Varžovai guodėsi, kad rungtyniavo ne stipriausios sudėties, tačiau mums tai nerūpi. Mūsų komandoje taip pat nebuvo dviejų pajėgių futbolininkų, atstovaujančių įvairioms Lietuvos rinktinėms, turime ir traumuotų žaidėjų. Mums buvo svarbu iškovoti pergalę ir mes tai padarėme, – po rungtynių sakė šiauliečių komandos treneris Rytis Alūzas.

Šį sezoną į Šiaulių universiteto komandos gretas įsiliejo ir keletas naujų futbolininkų. Prie komandos prisijungė ir Lietuvos A lygoje rungtyniaujantis Paulius Janušauskas, kurio meistriškumas nekelia jokių abejonių. Paulius jau pirmose rungtynėse pelnė net keturis įvarčius.

„Per karjerą teko mokytis keliuose universitetuose, tačiau dėl įvairių priežasčių jų baigti nepavykdavo. Šiemet įstojau mokytis į Šiaulių universitetą, noriu užbaigti bakalauro studijas ir turėti aukštąjį išsilavinimą, kuris reikalingas bet kuriuo gyvenimu momentu. Kalbant apie sportinę dalį, per karjerą esu iškovojęs antros lygos aukso medalį, pirmos lygos aukso medalį, A lygos aukso medalį, tačiau studentų lygos – neturiu. Pagalvojau, kad kolekciją reikia papildyti“, – sako rezultatyviausias šiauliečių komandos žaidėjas Paulius Janušauskas.

Šiaulių universiteto gretose šiose rungtynėse pasižymėjo ir geriausias praėjusio čempionato žaidėjas Agnius Juozapaitis bei Kildras Kavoliukas.

„Esame praėjusio LSFL čempionato nugalėtojai, todėl norėtume šį titulą išlaikyti ir šiais metais. Pagal komandos sudėtį nesame silpnesni. Reikia tikėtis, kad studentų varžybose galės rungtyniauti visi pajėgiausi mūsų futbolininkai. Džiaugiuosi, kad mūsų studentai yra kupini ryžto siekti pačių aukščiausių rezultatų ir pakartoti praėjusių metų sėkmę“, – džiaugiasi treneris R. Alūzas.

Kitas Lietuvos studentų futbolo lygos rungtynes Šiaulių universiteto futbolininkai Šiaulių miesto savivaldybės stadione žais su Vytauto Didžiojo universiteto komanda. Rungtynių pradžia 19 val.

Zenonas Ripinskis, lsfl.lt
Autoriaus archyvo nuotr.
Grįžti