Svečiai iš Kazachijos domėjosi Šiaulių universiteto studijų programomis ir studijų aplinka

kaz 3

kaz 3
Šiaulių universitete viešėjo svečiai iš Kazahstano – Šiaulių universiteto atstovė Rytų Kazahstane Aižan Abiševa, ir Alitetas Sadvakasovas iš kompanijos „VostokKazStroy LLP“ (Ust-Kamenagorskas).

Vizito tikslas - susipažinti detaliau su Šiaulių universiteto siūlomomis studijų anglų programomis užsienio studentams, pamatyti studijų aplinką, užmegzti glaudesnius ryšius su universiteto darbuotojais, atsakingais už užsienio studentų studijas.

Šiaulių universiteto atstovė Rytų Kazahstane Aižan Abiševa konsultuoja būsimuosius studentus studijų Lietuvoje klausimais, padeda rengti reikalingus dokumentus, teikią informaciją apie studentų gyvenimo sąlygas ir kt.

kaz2

kaz2

Spalio 7 d. rektorate su svečiais susitiko laikinai einantis rektoriaus pareigas prof. dr. Darius Šiaučiūnas, laikinai einanti mokslo ir meno prorektorės pareigas prof. dr. Diana Cibulskienė, Studijų ir tarptautinių programų tarnybos direktorė dr. Regina Karvelienė, Studijų ir tarptautinių programų tarnybos vyr. specialistė tarptautiškumui Beatričė Poškuvienė. Susitikimo metu svečiai domėjosi mūsų studijų programomis, studijų aplinka ir studijų kainomis.

Viešnagės metu svečiams iš Kazachijos buvo surengtas Edukologijos instituto socialinio darbo ir socialinės reabilitacijos, karjeros edukologijos, muzikos pedagogikos ir Regionų plėtros instituto ekonomikos, vadybos, regionų plėtros ir valdymo, gamtinių sistemų valdymo, inžinerijos, informacinių technologijų studijų programų pristatymas.

kaz1

kaz1

Studijų ir tarptautinių programų tarnyboje buvo diskutuota apie studentų pritraukimo studijuoti į Šiaulių universitetą galimybes ir perspektyvas.

Vizito metu svečiai iš Kazachstano apžiūrėjo universiteto biblioteką, studentų bendrabutį, aplankė Kryžių kalną.

Zenonas Ripinskis
Autoriaus nuotraukose: susitikimo su svečiais iš Kazachijos Šiaulių universiteto rektorate akimirkos.

 

 

Grįžti