Universiteto bibliotekoje atidaryta tapytojo Algirdo Petravičiaus paroda „Brydės“

par 7

par 7
Birželio 13 d. Šiaulių universiteto bibliotekos antrame aukšte atidaryta buvusio Šiaulių pedagoginio instituto absolvento Algirdo Petravičiaus tapybos darbų paroda „Brydės“.

Į A. Petravičiaus parodos atidarymą susirinko didelis būrys buvusių jo studijų draugų, kolegų, dėstytojų. Parodos autorius ir jo draugai pasidalijo maloniais prisiminimais apie studijų metus, praleistus Šiauliuose. A. Petravičius papasakojo apie savo kūrybą ir eksponuojamą parodą.

par 2

par 2
„Kažkada (1977) m. baigiau tuometinio pedagoginio instituto piešimo mokytojo specialybę. Dabar gyvenu Mažeikiuose. Nesu „gastroliuojantis“ dailininkas, mėgstantis save demonstruoti ir nesu labai produktyviai tapantis. Mano darbuose visada daug gamtos ir jos spalvų, vasaros, rudens. Spalvose galima iki užsimiršimo klajoti ir ieškoti sau maloniausių sąskambių, atrasti ir pajusti netikėtumo žavesį“, – sako parodos autorius A. Petravičius.

Po parodos atidarymo bibliotekos konferencijų salėje buvo surengta A. Petravičiaus ir jo studijų draugo A. Ostešenkovo sukurtų filmų retrospektyva, pasidalyta studijų laikų prisiminimais.

Zenonas Ripinskis
Autoriaus nuotraukose: A. Petravičiaus parodos atidarymo akimirkos.
par 3
par 3
par 9
par 9
par 4
par 4
par 5
par 5

 

 
Grįžti