Apdovanoti 5-ojo vertimo konkurso nugalėtojai ir prizininkai

vertiap 33

vertiap 33

Gruodžio 6 d. Šiaulių universiteto bibliotekoje buvo paskelbti ir apdovanoti 5-ojo vertimo konkurso, kurį surengė Šiaulių universiteto Humanitarinių mokslų katedra nugalėtojai ir prizininkai.

Šio konkurso populiarumas kasmet auga – šiemet jame dalyvavo per 250 mokinių ir studentų net iš 27 šalies mokyklų, kolegijų ir universitetų. Konkurso dalyviai vertė tekstus iš anglų, vokiečių ir rusų kalbų.

vertiap 31

vertiap 31

Šiaulių universiteto Humanitarinių mokslų katedros vedėja doc. dr. Aina Būdvytytė prieš apdovanojimo ceremoniją pažymėjo, jog konkurso dalyvių geografija plečiasi ir jame dalyvauja vis daugiau dalyvių. Pasak A. Būdvytytės, šiemet buvo tokių mokinių, kurie norėjo dalyvauti net kelių kalbų vertimo konkursuose, nors to ir nenumato taisyklės.

Konkurso prizininkams apdovanojimus įteikė Šiaulių universiteto Humanitarinių mokslų katedros doc. dr. Laimutė Kasparė, lekt. dr. Karolina Butkuvienė, lekt. dr. Lolita Petrulionė, doc. dr. Solveiga Sušinskienė, doc. dr. Dalė Roikienė ir doc. dr. Svetlana Karavajeva.

Konkurso dalyvius muzikiniu kūrinių pasveikino Muzikos pedagogikos ir vizualiųjų menų katedros studentai Agnė ir Klaidas.

5-ojo vertimo konkurso nugalėtojai ir prizininkai

Anglų kalbos A grupė

1. Jurgita Mockutė (Šiaulių universitetas, anglų filologija)

2. Kornelija Šalnaitė (Šiaulių universitetas, anglų filologija)

3. Justas Petkevičius (Šiaulių universitetas, anglų filologija)

Anglų kalbos B grupė

1. Neringa Lekandrė (Kauno kolegija)

2. Skaistė Petniūnaitė (Šiaulių valstybinė kolegija)

3. Daumantė Stepanovaitė (Šiaulių valstybinė kolegija)

Anglų kalbos C grupė

1. Tautvydas Nagorskas (Antano Baranaksuko gimnazija, Rumšiškės)

2. Gintarė Valionytė (Vydūno gimnazija, Klaipėda)

3. Ignė Laurynaitė („Romuvos gimnazija, Šiauliai)

Rusų kalbos R1 grupė

1. Greta Kalvonytė (Didždvario gimnazija, Šiauliai)

2. Šarlota Tuzova (Juliaus Janonio gimnazija, Šiauliai) Greta Kalvonytė (Didždvario gimnazija, Šiauliai)

3. Ema Vilimaitė (ŠU gimnazija, Šiauliai)

Rusų kalbos R2 grupė

1. Nursultan Mambetkaziev (SMU gimnazija, Kaunas)

2. Gabrielė Kaveckaitė („Aušros“ gimnazija, Joniškis)

3. Gabija Vitkauskaitė (Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija, Alytus)

Vokiečių kalbos V1 grupė

1. Gabija Dešriūtė (Didždvario gimnazija, Šiauliai)

2. Aidija Mockevičiūtė („Romuvos“ gimnazija, Šiauliai)

3. Kotryna Gelūnaitė (Lieporių gimnazija, Šiauliai)

Vokiečių kalbos V2 grupė

1. Rugilė Gečaitė (Merkelio Račkausko gimnazija, Mažeikiai)

2. Austėja Judeikevičiūtė (Lizdeikos gimnazija, Radviliškis)

2. Jossef Dembinskis („Romuvos“ gimnazija, Šiauliai)

vertiap 1
vertiap 1
vertiap 10
vertiap 10
vertiap 3
vertiap 3
vertiap 28
vertiap 28
vertiap 23
vertiap 23
vertiap 8
vertiap 8
 vertiap 22
vertiap 22
 vertiap 20
vertiap 20
 vertiap 14
vertiap 14
 vertiap 12
vertiap 12
 vertiap 5
vertiap 5
 vertiap 32
vertiap 32

 

Zenonas Ripinskis
Autoriaus nuotr.
Grįžti