Ketvirtose Šiaulių universiteto futbolininkų rungtynėse – ketvirtoji pergalė

SULEU 1

SULEU 1
Dar vieną puikią pergalę Lietuvos studentų futbolo lygos čempionate iškovojo Šiaulių universiteto futbolininkai. Spalio 10 d. Šiauliuose vykusiose rungtynėse mūsų universiteto studentai net 9:2 (3:0) sutriuškino Vytauto SULEU 2
SULEU 2
didžiojo universiteto Švietimo akademijos (buvusi LEU) futbolininkus.

Šiaulių universiteto komandai tai buvo ketvirtoji pergalė iš eilės. Šiauliečių komandos treneris Rytis Alūzas po rungtynių pasidžiaugė savo auklėtinių nusiteikimu rungtynėms ir iškovota dar viena pergale. „Rungtyniauti šį kartą nebuvo sunku, nes varžovų komanda į Šiaulius atvyko ne pačios stipriausios sudėties. Priežastis – nemažai studentų dirba, todėl vykti į varžybas kituose miestuose yra gana sudėtinga. Panašių problemų turėjome ir mes, kai praėjusiame LSFL čempionate dėl įvairiausių priežasčių netekome daug pagrindinės sudėties žaidėjų ir neišsaugojome po pirmojo rato turėtos pirmosios vietos. Tikėkimės, kad šiais metais viskas mums klostysis kur kas geriau. Džiaugiuosi, kad mūsų komandos žaidėjai supranta atsakomybę ir noriai kaunasi su visais varžovais“, – po rungtynių kalbėjo ŠU treneris R. Alūzas.

SULEU 6

SULEU 6
Įvarčius Šiaulių universiteto komandai pelnė: Kildras Kavaliukas, Deividas Šešplaukis ir Manfredas Kavaliuks – po du, Aivaras Renusas, Agnius Juozapaitis ir Kornelijus Petrauskas – po vieną.

Sužaidusi ketverias rungtynes Šiaulių universiteto komanda yra surinkusi 12 taškų ir užtikrintai pirmauja LSFL čempionate. Antroje vietoje žengia Vilniaus universiteto futbolininkai.

Šiaulių universiteto ekipai LSFL čempionato pirmajame rate liko sužaisti dvejas rungtynes išvykoje. Spalio 22 d. šiauliečiai Vilniuje susitiks su Vilniaus Gedimino technikos universiteto futbolininkais, esančiais turnyrinės lentelės apačioje.

Zenonas Ripinskis
Autoriaus nuotraukose: Šiaulių universiteto – Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos rungtynių akimirkos.
Grįžti