Jaunuosius tyrėjus sukvietė konferencija „Ekonomikos, verslo ir viešosios vadybos aktualijos“

ekon7

ekon7
Balandžio 11 d. Šiaulių universiteto Ekonomikos katedra kartu su Šiaulių regiono ekonomistų asociacija surengė jaunųjų tyrėjų tarptautinę mokslinę konferenciją „Ekonomikos, verslo ir viešosios vadybos aktualijos“, kurioje plenariniame posėdyje ir trijose sekcijose pranešimus skaitė jaunieji Šiaulių miesto verslininkai, Šiaulių universiteto studentai ir absolventai, mokiniai, įvairių organizacijų atstovai.

Konferencijoje buvo aptartos miesto, regiono ir šalies ekonominės, finansų tvarkymo, viešojo sektoriaus administravimo ir kitos problemos, taip pat buvo pristatyti studentų ir mokinių atliktų tyrimų bei projektinių veiklų rezultatai.

ekon9

ekon9
Plenariniame posėdyje pranešimus apie savo patirtį versle ir pramogų pasaulyje pristatė Šiaulių universiteto absolventas, „Kane‘s“ sporto arenos įkūrėjas Martynas Vidžiūnas, grupės „Ritmas kitaip“ įkūrėjas ir vadovas Arūnas Banys ir Valstybinio Šiaulių dramos teatro aktorė Inga Norkutė-Žvinienė.

ekon8

ekon8
Toliau konferencijos darbas vyko trijose sekcijose – „Ekonomika, finansai ir vadyba“, „Šiuolaikinės visuomenės vertybių raiška“ ir „Iššūkiai ir galimybės versle ir viešajame sektoriuje“.

Konferencijai savo pranešimus parengė ir pristatė taip pat ir Šiaulių universitete studijuojantys užsienio šalių studentai iš P. Korėjos, Gruzijos, Turkijos, Albanijos ir kitų šalių.

ekon6

ekon6
Jaunuosius tyrėjus pasveikino Šiaulių universiteto mokslo ir meno prorektorė prof. Ingrida Šaulienė ir Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

„Labai smagu, kad vyksta jaunų žmonių, kurie turi ambicijų mokslo srityje, konferencijos. Kviečiame jaunimą atvykti pas mus studijuoti, čia gyventi ir įgyvendinti savo idėjas, čia kurti“, – konferencijos atidarymo metu sakė prof. I. Šaulienė.

ekon1

ekon1
Šiaulių miesto meras A. Visockas pažymėjo, kad konferencijos dalyvių mintys, paremtos mokslu, yra labai reikalingos savivaldybei, regionui ir visai Lietuvai. A. Visockas: „Šiauliuose kiekvienas jaunas žmogus gali padaryti miestui tam tikrą poveikį. Tai yra todėl, kad miesto valdžia yra atvira jaunimui ir jo idėjoms“.

ekon2

ekon2
Konferencijos metu pranešimų autoriai galėjo sudalyvauti loterijoje ir laimėti bendrovės „Splius“ įsteigtą prizą – planšetę. Ją laimėjo Kuršėnų St. Anglickio mokyklos mokinė Fausta Bieliauskaitė, konferencijai pristačiusi pranešimą „Mokinio vertybių raiška šiandieninėje mokykloje“.

ekon4
ekon4
ekon5
ekon5
ekon3
ekon3
Komunikacijos ir rinkodaros tarnybos inf.
Tomo Andrijausko nuotr.

 

Grįžti