Seminare „Iššūkiai ateities specialistui“ kalbėta apie regiono ekonominį potencialą, karjerą ir lyderystę

TS1

TS1
Šiaulių universitete toliau vyksta Kokybės dienų renginiai. Kovo 21 d. Ekonomikos katedra surengė seminarą „Iššūkiai ateities specialistui“, į kurį pakvietė ne tik studentus, bet ir Šiaulių miesto gimnazijų karjeros specialistus bei mokinius.

TS3

TS3
Šiaulių universiteto Ekonomikos katedros vedėja dr. Alma Mačiulytė-Šniukienė pristatydama seminarą teigė, kad pagrindinis šio renginio tikslas – skleisti idėją apie ekonomiką, kaip apie mokslą ir, svarbiausia, apie Šiaulių region plėtrą. Dr. A. Mačiulytė: „Norėjosi parodyti, kad mūsų regionas turi didelį plėtros ir vystymosi porencialą ir išteklių. Reikia tik norėti, siekti ir prisidėti prie šios plėtros. Taip pat norėjosi gimnazijų mokytojus ir mokinius supažindinti ne tik su studijų galimybėmis Šiaulių universitete, bet ir galimybėmis Šiaulių regione augti, plėtoti savo karjerą, verslą“.

„Toks renginys ne pirmas. Esame rengę regiono ekonomistų konferencijas, kitus panašius renginius, kuriuose kalbėjome apie iššūkius ekonomistui, apie regiono darbo rinkos poreikius. Mūsų Universitetą baigę ekonomistai dirba įvairiose ūkio ir verslo struktūrose, bankuose, valstybinėse institucijose ir jie yra matomi. Galbūt ne visada televizijos ekranuose, tačiau jie mielai dalijasi patirtimi ir įžvalgomis įvairiose konferencijose, seminaruose. Džiaugiamės, kad ir šiame mūsų katedros renginyje pranešimus skaitė mūsų Universiteto alumnai, užimantys aukštas pareigas įvairiose kompanijose“, – sako viena iš seminaro organizatorių, Ekonomikos katedros lektorė dr. Lina Garšvienė.TS8

TS8

Seminare „Iššūkiai ateities specialistui“ pranešimus skaitė AB „Telia Lietuva“ padalinio Šiaulių regione vadovas Vytis Lembutis („Šiaulių regiono verslo plėtros galimybės“), AB „Citadelė“ banko Šiaulių filialo valdytoja Joana Gaidamavičienė („Iššūkiai ateities ekonomistui“), Šiaulių universiteto Ekonomikos katedros docentė dr. Janina Šeputienė („Aukštojo išsilavinimo nauda Lietuvoje ir ES: ką rodo statistika?“) ir Šiaulių Auksinio Rato Rotaract klubo prezidentė teisininkė Lorena Paškūnaitė-Lickan („Lyderystės ir asmeninio tobulėjimo reikšmė karjerai“).

Zenonas Ripinskis
Tomo Andrijausko nuotr.
Grįžti