Pralaimėję finale Šiaulių universiteto regbininkai liko antri

regb 2

regb 2
Kovo 7 d. įvyko antrasis atvirojo Lietuvos universitetų, aukštųjų mokyklų ir sporto mokyklų regbio-7 čempionato baigiamasis turas. Šiaulių universiteto regbininkai finalinėse rungtynėse rezultatu 20:25 nusileido čempionais tapusiems Lietuvos sportu universiteto regbininkams ir užėmė antrąją vietą.

Grupės varžybose mūsų regbininkai rezultatu 10:30 įveikė Šiaulių sporto gimnaziją, 20:15 – LSU regbininkus ir užėmė grupėje pirmąją vietą grupėje. Pusfinalyje šiauliečiai įveikė Panevėžio R. Sargūno gimnaziją – 30:10, tačiau finaliniame susitikime, kur teko antrą kartą susikauti su Lietuvos spoto universiteto komanda, jėgų pritrūko – pralaimėta 20:25.

regbi 3

regbi 3
Priminsime, kad praėjusių metų rudenį vykusiose pirmojo turo varžybose ŠU regbininkai grupėje laimėję prieš Vilniaus kolegija 30:5 ir 20:20 sužaidę lygiosiomis su Šiaulių sporto gimnazija, užėmė tik antrąją vietą grupėje. Tuomet pusfinalyje mūsiškiai nusileido LSU komandai ir net nepateko į pirmojo turo finalą, kuriame triumfavo LSU studentai.

Susumavus rudens ir pavasario turų rezultatus, paaiškėjo, kad čempionato nugalėtojais tapo Lietuvos sporto universiteto komanda, antri liko Šiaulių universiteto, treti – Panevėžio R. Sargūno gimnazijos regbininkai.

„Gaila, kad šiemet nepavyko apginti čempionų titulo, nusileidome labai sustiprėjusiai LSU komandai, tačiau tikimės, kad iš to pasimokysime visi ir įdėsime daugiau pastangų, kad susigrąžintumėm čempionų titulą, kuris tris metus priklausė mums. Komanda šiuo metu yra šiek tiek išretinta traumų, gal būt pasveikę žaidėjai grįš į optimalią sportinę forma ir galės mums padėti SELL žaidynėse“, – sako šiauliečių komandos žaidžiantysis treneris Vytaras Bloškys.

Šiaulių universiteto komandai čempinate atstovavo: Armandas Kalinauskas (KK ir sporto pedagogika), Paulius Urmonas (KK ir sporto pedagogika), Audrius Petrikas (KK ir sporto pedagogika), Dominykas Matuzevičius (kinezeterapija), Edgaras Girskis (KK ir sporto pedagogika), Hubertas Gečiauskas (viešasis administravimas), Vytaras Bloškys (KK ir sporto pedagogika), Dalius Kryžanauskas (KK ir sporto pedagogika), Evaldas Burnys (KK ir sporto pedagogika), Arnas Urbonas (KK ir sporto pedagogika), Kornelijus Klimas (KK ir sporto pedagogika), Saulius Vertelis (KK ir sporto pedagogika). Treneris – Vytaras Bloškys.

Komunikacijos ir rinkodaros tarnybos inf.