Šiaulių miesto tarybos nariams pristatytos artimiausios Šiaulių universiteto raidos perspektyvos

2

2
Vasario 13 d. Šiaulių universitete vyko išvažiuojamasis Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto komiteto posėdis, kuriame dalyvavę komiteto nariai, savivaldybės administracijos bei universiteto atstovai aptarė Šiaulių universiteto ir Šiaulių miesto savivaldybės glaudesnio bendradarbiavimo galimybes, siekiant didinti miesto ir universiteto patrauklumą tiek stojantiesiems, tiek jauniesiems specialistams.

4

4
Posėdyje universiteto rektorius prof. Donatas Jurgaitis pristatė artimiausius Šiaulių universiteto raidos planus ir galimybes vykdant aukštojo mokslo institucijų tinklo optimizavimo procesą, kartu su prorektoriais svečius supažindino su artimiausio priėmimo detalėmis, finansine situacija Universitete.

5

5
Su Šiaulių miesto savivaldybės tarybos nariais buvo aptarti bendradarbiavimo programų finansavimo prioritetai. Taip pat buvo diskutuota apie Šiaulių miesto savivaldybės ir Šiaulių universiteto bendradarbiavimo perspektyvas plėtojant neakademines sporto veiklas.

Apie Šiaulių universiteto rinkodaros idėjas Šiaulių miesto savivaldybės kontekste papasakojo ŠU Komunikacijos ir rinkodaros tarnybos direktorius dr. Modestas Grigaliūnas. Jo nuomone, Šiauliuose galėtų atsirasti „Šiauliečio kortelė“, teikianti įvairias nuolaidas ar nemokamas paslaugas, naujos atraktyvios laisvalaikio zonos mieste, karjeros programa „Dirbk Šiauliuose“, įsikūrimo Šiauliuose programa ir kt. Priėmimas į Šiaulių universitetą galėtų būti plačiai pristatomas Šiaulių m. savivaldybės ir miesto įmonių tinklapiuose.

Švietimo, kultūros ir sporto komiteto nariai sutarė, jog yra būtina siekti, kad miesto savivaldybė konkrečiais sprendimais ir veiksmais prisidėtų prie studijų universitete patrauklumo didinimo.

Komunikacijos ir rinkodaros tarnybos inf.
Tomo Andrijausko nuotr.
Grįžti