Lietuvos universitetų žiemos lengvosios atletikos čempionate – trys šiauliečių medaliai

beg 1

beg 1
Vasario 3 d. Kaune Alekso Stanislovaičio lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos universitetų studentų žiemos lengvosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvavo 11 Lietuvos universitetų komandų (LSU, VU, KTU, VGTU, LEU, KU, VDU, ŠU, LSMU, MRU, ASU).

beg 4

beg 4
Šiaulių universitetui atstovavo 4 kūno kultūros ir sporto edukologijos studijų programos programos studentai: Evelina Miltenė (1500 m), Rasa Mažeikaitė (60 m barjerinis bėgimas ir šuolis į tolį), Vilija Parimskytė (1500 m) ir Benas Bileišis (Šuolis į tolį ir trišuolis).

beg 5

beg 5
Varžybose šiauliečiai iškovojo 3 medalius. Čempione tapo Evelina Miltenė, užtikrintai laimėjusi 1500 m bėgimo rungtyje. Antrąją vietą šuolio į tolį rungtyje iškovojo Rasa Mažeikaitė. 60 m barjerinio bėgimo distancijoje trečiąją vietą užėmė Rasa Mažeikaitė.

Mūsų universiteto atstovas Benas Bileišis šuolio į tolį ir trišuolio rungtyse užėmė šeštąsias vietas.

1500 m bėgimo rungtyje septinta liko šiaulietė Vilija Parimskytė.

Šiauliečių lengvaatlečių trenerė – Danguolė Razmaitė.