Šiaulietės tapo futbolo turnyro Kaune nugalėtojomis

futhal 1

futhal 1
Kauno sporto halėje buvo surengtame Lietuvos studenčių salės futbolo turnyre, kuriame dalyvavo 5 komandos, nugalėtoja tapo Šiaulių universiteto komanda.

Turnyre be šiauliečių rungtyniavo Kauno technologijos (KTU), Lietuvos sporto (LSU), Vilniaus (VU) ir Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) komandos.

Šiaulių universiteto futbolininkės, vadovaujamos trenerio Rimanto Viktoravičiaus ir komandos vadovo Ryčio Alūzo, įveikė visas varžoves per visą turnyrą į savo vartus praleidusios tik vieną įvartį. Šiaulietės rezultatu 1:0 įveikė KTU, 4:0 LSU, 7:0 VU ir 5:1 LEU komandas. Antrąją vietą turnyre užėmė KTU, trečią – LSU studentės.

Po varžybų buvo apdovanotos komandos prizininkės ir išrinktos geriausios komandų žaidėjos. Šiaulių universiteto komandoje geriausia turnyro žaidėja pripažinta kūno kultūros ir sporto edukologijos magistrantė Tatjana Veržbickaja.

Turnyro metu taip pat buvo surengtas Lietuvos studentų futbolo lygos valdybos posėdis, kuriame didelis dėmesys buvo skiriamas moterų futbolui. Pasak jame dalyvavusio R. Alūzo, LSFL, siekdama labiau propaguoti moterų futbolą, planuoja pradėti rengti ir Lietuvos studentų futbolo lygos moterų salės futbolo varžybas.

Komunikacijos, rinkodaros ir neakademinės veiklos tarnybos inf.
Turnyro organizatorių nuotr.
Grįžti