Prasidėjo paskaitų ciklas „Tobulėjimo ir atradimų savaitė 2017“

savai 1

savai 1
Jau antrus metus iš eilės Šiaulių universiteto alumnų asociacija visuomenei organizuoja viešų paskaitų ciklą „Tobulėjimo ir atradimų savaitė“. Visą šią savaitę Šiaulių universiteto bibliotekoje vykstančių nemokamų renginių metu 10 profesionalių lektorių dalysis patirtimi ir įžvalgomis aktualiausiomis temomis.

Į paskaitas kviečiami visi, norintys tobulėti, mokytis, sužinoti ką nors naujo.

savai 4

savai 4
Paskaitų ciklas prasidėjo lapkričio 13 d. ir susilaukė nemažo susidomėjimo. Į pirmąsias dvi paskaitas atėjo apie per 250 žmonių. Visi, kurie domisi internetine rinkodara, turėjo galimybę susipažinti su tarptautinio marketingo specialistu Mantu Povelausku ir pasiklausyti jo paskaitos „Google Adwords: visa ko pradžia“. Tie, kuriems rūpi sveika mityba, atvyko į gydomosios mitybos terapeutės Ilonos Kuodienės paskaitą „Imuniteto draugai ir priešai – apie maistą, stresą ir pasikutenimus“. Seminarai sulaukė daug teigiamų atsiliepimų, klausytojai buvo aktyvūs ir prelegentams pateikė nemažai klausimų.

Paskaitų ciklas „Tobulėjimo ir atradimų savaitė“ vyks visą šią savaitę, todėl dar galima suspėti pasirinkti vieną ar kitą paskaitą.

Lapkričio 14–17 d. ciklo „Tobulėjimo ir atradimų savaitė 2017“ programa

Lapkričio 14 d. 205 aud. 17 val. – Nijolė Degutienė „Svarbu surasti savo pašaukimą“, 18.30 val. Andžela Rybakovienė – „Sapnai ir psichoterapija: sąmonės ir pasąmonės dialogas“.

Lapkričio 15 d. 413 aud. 17 val. – Modesta Suchodolskienė „Aktyvūs pardavimai: kas tai ir kur galima siekti karjeros“, 18.30 val. – Roman Šarpanov „Patyriminio ugdymo vaidmuo mokymosi procese“.

Lapkričio 16 d. 205 aud. 17 val. – Guoda Bardauskaitė „Pamokos, išmoktos einant piligriminiu šv. Jokūbo keliu“, 18.30 val. – Vaidas Arvasevičius „Tėvystė – tai savirealizacijos forma“.

Lapkričio 17 d. 413 aud. 17 val. – Saulius Alksnis „Didžiavausi. Susimoviau. Supratau. Laimingos karjeros paslaptys“. 18 val. – Svaiga Beinorienė „Konfliktų ir emocijų valdymas“.

Registracijos forma: https://goo.gl/forms/QKgrUsZlCCopo5K73

Informacija Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/events/1192026410941442/?fref=ts

Informacja ŠU alumnų puslapyje: http://sualumnai.lt/naujiena/tobulejimo-ir-atradimu-savaite-sugrizta/

Milda Mikalonytė
Zenono Ripinskio nuotr.
Grįžti