Šiaulių universiteto futbolininkai iš Kauno parsivežė tašką

futbolsu 1

futbolsu 1
Spalio 26 d. Lietuvos studentų futbolo lygos priešpaskutinio rudens rato rungtynes Šiaulių universiteto komanda žaidė Kaune su Lietuvos sporto universiteto futbolininkais. Atkaklios ir permainingos rungtynės baigėsi lygiosiomis – 2:2 (1:2).

Rungtynės vėlų ketvirtadienio vakarą vyko pliaupiant lietui. Rungtynes aktyviau pradėjo LSU studentai, kurie įpusėjus pirmajam kėliniui jau pirmavo 2:0. Praleidę antrąjį įvartį šiauliečiai atkuto ir perėmė iniciatyvą. Iki pertraukos pavyko sušvelninti rezultatą – 1:2. Įvartį mūsų komandai pelnė Aivaras Renusas.

Po pertraukos Šiaulių universiteto komanda turėjo nemažai progų, tačiau išnaudojo tik vieną. Rezultatą išlygino Vytaras Bloškys.

„Rungtynes pradėjome blogai, žaidėme lyg apsnūdę, todėl ir leidome priešininkams pelnyti įvarčius. Žinoma, LSU komanda yra labai pajėgi, tačiau išnaudoję progas galėjome ir laimėti rungtynes“, – po rungtynių pažymėjo Šiaulių universiteto komandos treneris Rytis Alūzas.

Po šių rungtynių ŠU komanda ir toliau lieka pirmoje turnyrinės lentelės vietoje (9 taškai). Antroje vietoje rikiuojasi KTU, trečioje – VGTU futbolininkai, turintys po 8 taškus.

Komunikacijos, rinkodaros ir neakademinės veiklos tarnybos inf.