Sporto šventėje – gera nuotaika ir sportinis azartas

sportdie 1

sportdie 1
Spalio 5 d. Šiaulių universiteto Komunikacijos, rinkodaros ir neakademinės veiklos tarnybos vyr. specialistas Rytis Alūzas pakvietė Universiteto bendruomenę į tradicinę sporto šventę, skirtą Sporto dienai pažymėti.

Universiteto sporto salėje buvo surengtos grindų riedulio, smiginio ir taiklumo varžybos, kuriose jėgas išbandė penkios komandos – keturios kūno kultūros studijų programos studentų ir viena Universiteto dėstytojų.

sportdie 12

sportdie 12
Varžybas organizavo ir jas pravedė kūno kultūros studijų programos ketvirto kurso studentai. Jiems kartu tai buvo gera sporto renginių organizavimo patirtis.

Varžybų pradžioje ketvirtakursė Jūratė Juodytė supažindino visus su dar nelabai pas mus populiaria grindų riedulio sporto šaka, varžybų taisyklėmis.

sportdie 15

sportdie 15
Varžybose netrūko geros nuotaikos ir sportinio azarto. Atkaklias ir permainingas grindų riedulio varžybas laimėjo pirmo kurso studentai, kuriems ir buvo įteikta varžybų taurė. Taiklumo rungties nugalėtojais tapo trys sportininkai – Vilija Parenskytė, Laima Reinotienė, Arūnas Grabauskas. Smiginio rungtyje taikiausias buvo Paulius Urmonas.

Šventės sumanytojas ir inciatorius Rytis Alūzas pasveikino visus dalyvius su Tarptautine mokytojų diena. Jis džiaugėsi, kad šventė pavyko, tik apgailestavo, kad joje nepanoro dalyvauti kitų fakultetų studentai, neaktyvūs buvo ir dėstytojai.

sportdie 2
sportdie 2
sportdie 3
sportdie 3

 
sportdie 5
sportdie 5
 
 sportdie 7
sportdie 7
 sportdie 13
sportdie 13
 sportdie 14
sportdie 14

 

Komunikacijos, rinkodaros ir neakademinės veiklos tarnybos inf.
Zenono Ripinskio nuotr.
Grįžti