Šiaulių universiteto futbolininkai sutriuškino LEU studentus

suleu 4

suleu 4
Spalio 5 d. trečiąjį Lietuvos studentų futbolo lygos susitikimą žaidė Šiaulių universiteto futbolininkai ir iškovojo triuškinančią pergalę – rezultatu 7:0 (1:0) įveikė Lietuvos edukologijos universiteto komandą.

Po šio susitikimo Šiaulių universiteto komanda tapo vienvalde Lietuvos studentų futbolo lygos varžybų lydere.

suleu 3

suleu 3
Rungtynės su LEU komanda, iki tol nepralaimėjusia nei vienerių rungtynių, vyko permirkusioje Šiaulių miesto savivaldybės stadiono aikštėje. Pirmajame kėlinyje mūsų futbolininkams teko atkakliai grumtis su kovingai nusiteikusiais vilniečiais. Vis dėlto varžovų gynyba buvo įveikta, kai po kampinio įvartį mūsų komandai pelnė Donatas Strockis.

suleu 2

suleu 2
Po pertraukos svečiai dar bandė perimti iniciatyvą ir išlyginti rezultatą, tačiau šiauliečiai greitai nuramino aistras ir vieną po kito pelnė net šešis įvarčius. Rungtynės baigėsi triuškinančia Šiaulių universiteto studentų pergale rezultatu 7:0. Įvarčius mūsų komandai pelnė: Vytaras Bloškys (2), Adomas Mika, Valdas Rubel, Artūras Pečiulis, Domas Nacickas.

Kitas rungtynes mūsų komanda žais spalio 10 d. su KTU komanda. Rungtynių pradžia 17 val.

Komunikacijos, rinkodaros ir neakademinės veiklos tarnybos inf.
Zenono Ripinskio nuotr.
Grįžti