ŠU botanikos sodas vasaros metu lankytojams atviras ir savaitgaliais!

Šiauliečiai ir miesto svečiai vasaros metu savaitgalius yra kviečiami praleisti Šiaulių universiteto botanikos sode.

botasod 2

botasod 2
Sodo direktorius dr. Martynas Kazlauskas teigia, jog tokį sprendimą – dirbti ir savaitgalių metu – botanikos sodo darbuotojai priėmė atkreipę dėmesį į tai, kad lankytojai pageidauja turėti galimybę pasigrožėti sodo augalų ekspozicijomis tuo metu, kai atitrūksta nuo kasdienių darbų ir leidžia laiką su šeima ar draugais. „Pastebime, kad lankymasis ŠU botanikos sode daugeliui žmonių tapo vienu iš laisvalaikio praleidimo būdų. Tai ir galimybė praleisti laiką gamtoje, augalų apsuptyje, ir aplinka netradicinėms fotosesijoms ar kitoms veikloms,“ – sako M. Kazlauskas.

Sodo lankytojų susižavėjimo ir didelio populiarumo čia susilaukia ryškiaspalvė augalų sienelė, prie kurios pasidarytos sodo lankytojų nuotraukos vėliau stebina socialinių tinklų bendruomenes, su malonumu yra lankomi autentiški skirtingų etnografinių Lietuvos regionų gėlių darželių kiemeliai, dekoratyvinis augalų kalnas ir kitos sodo vietos.

ŠU botanikos sodas yra įskūręs Šiaulių miesto pakraštyje, Paitaičių g. 4.

Informacija apie galimybes apsilankyti botanikos sode, čia teikiamas paslaugas ir vykdomas edukacines programas teikiama telefonu 8 41 55 39 34, visą informaciją apie sodą galima rasti jo interneto svetainėje www.bs.su.lt

ŠU botanikos sodo darbo laikas:

pirmadienį-penktadienį – nuo 8 iki 17 val.;
šeštadienį ir sekmadienį – nuo 10 iki 18 val.
Grįžti