GV
GV

Projekto vadovas

Gediminas Valiulis
El. paštas g.valiulis@tf.su.lt 
tel. +370 61041466

AB
AB

Projekto administratorius

Aidanas Barzelis
El. paštas aidanas@hu.su.lt 
tel. +370 61013759

AK

Projekto finansininkė

Albina Kvaukienė
El. paštas albina.kvaukiene@su.lt  
tel. +370 41590404

 

Projekto lektoriai

DB1
DB1
 

Dainius Balbonas

El. paštas dainius@tf.su.lt

Vedami kursai:

Robotų programavimo pagrindai

 

 SB
SB

Simonas Baltrimaitis

El. paštas sbaltrimaitis@gmail.com

Vedami kursai:

Lakštinio metalo lenkimo įrenginių programavimas

Lakštinio metalo pjovimo/iškirtimo įrenginių programavimas

Programinio valdymo mašinų įvadas

Skaitmeninio programinio valdymo frezavimo staklių pagrindai

 

 EB2
EB2

Edvardas Bielskis

El. paštas edvardas.bielskis@su.lt

Vedami kursai:

Robotų programavimo pagrindai

Pažengęs robotų programavimas

Robotizuoto suvirinimo proceso pagrindai

Robotizuotos darbo vietos aptarnavimas

 DC
DC

Dalia Čikotienė

El. paštas dalia@tf.su.lt

Vedami kursai:

Kokybės valdymas

Produkto vystymas metalo apdirbimo įmonėse

 SR1
SR1

 

Sergėjus Rimovskis

El. paštas s.rimovskis@tf.su.lt

Vedami kursai:

Įvadas į kompiuterizuotą projektavimą (CAD)

Kompiuterinio projektavimo sistemomis AutoCAD, Autodesk Inventor, SolidWorks pagrindai

 VS1
VS1

Vitalijus Skačkovas

El. paštas skapost@hotmail.com

Vedami kursai:

Įvadas į kompiuterizuotą projektavimą (CAD)

Programinio valdymo mašinų įvadas

Skaitmeninio programinio valdymo frezavimo staklių pagrindai

 

 

1.      Robotų programavimo pagrindai

2.      Pažengęs robotų programavimas

3.      Robotizuoto suvirinimo proceso pagrindai

4.      Robotizuotos darbo vietos aptarnavimas