„Diena su studentu“ į Universitetą sukvietė Šiaulių miesto ir rajono mokyklų mokinius

dienstu 17

dienstu 17
Kovo 16 d. Šiaulių universitetas pakvietė mokinius į tradicinį renginį „Diena su studentu 2017“. Jame dalyvavo per 200 Šiaulių universiteto gimnazijos, Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos, Šiaulių Santarvės gimnazijos, Šiaulių Didždvario gimnazijos, Šiaulių Romuvos gimnazijos, Šiaulių raj. Bazilionų mokyklos, Šiaulių Gegužių progimnazijos, Šiaulių Salduvės progimnazijos mokinių, kurie galėjo pasirinkti visų šešių Universitete vykdomų studijų krypčių temines veiklas.

dienstu 1

dienstu 1
Dauguma mokinių pasirinko biomedicinos studijų krypties veiklas, kuriose galėjo ne tik susipažinti su studijų programos kineziterapija studentais, bet ir praktiškai dalyvauti jų parengtuose užsiėmimuose.

Pasirinkusieji menų studijų krypties veiklas, turėjo galimybę dalyvauti „Menų dirbtuvėse“, aplankyti foto, video studijas, kompiuterių auditorijas, pabandyti sukurti savo grafikos, medijų ir dizaino projektus.

dienstu 11

dienstu 11
Būsimieji humanitarai veiklos metu dalyvavo kūrybinio rašymo dirbtuvėlėse ir sužinojo daug praktinių dalykų, kurie padėjo patobulinti anglų kalbos gramatiką, turėjo galimybę aplankyti Gynybos ir karybos edukacijos centrą.

Pasirinkusieji švietimo ir ugdymo studijų krypties veiklas atliko kūrybines užduotis, prisiminė nuotykių pilną vaikystės pasaulį ir iš arčiau pažino pedagogo veiklą.

Mėgstantiems viską paversti skaičiais, buvo pasiūlyta sudalyvauti „Protų mūšyje“, pasitikrinti ekonomikos, verslo ir vadybos, viešojo administravimo žinias arba matematinėje viktorinoje, išbandyti savo jėgas kuriant 3D animaciją ir kt..

dienstu 12

dienstu 12
Renginio metu mokiniai turėjo galimybę susipažinti su technologijos ir gyvybės mokslais. Jie bandė išsiaiškinti, kodėl statybininkams reikia teisinių žinių, kodėl statybos aikštelėje gali būti pavojinga ir praplėtė savo žinias apie Lietuvos medžius, mikroskopu įvertino maistui naudojamų sėklų (saulėgražų, grūdų) kokybę, pasitikrino regėjimo aštrumą, pamatavo draugo akinių stiprumą.

Renginio metu netrūko ir aktyvių veiklų. Studentai visus kvietė sudalyvauti žaidime ir susipažinti su Erasmus ir ŠUSA studentais, o muzikos studijų programos studentai veiklos metu bandė kartu atskleisti, kas sieja muziką ir žaidimus.

dienstu 6

dienstu 6
„Į šį renginį mane pakvietė mano gimnazijos karjeros mokytoja. Jos pagalba radau puikią studijų programą Šiaulių universitete – specialiąją pedagogiką, logopediją. Ši profesija mane traukia nuo pat vaikystės, nes turėjau kaimyną, turintį kalbos negalią. Niekas su juo nebendraudavo, o man norėjosi jam padėti, jį suprasti. Todėl ir užsibrėžiau sau tikslą – išmokti padėti tokiems žmonėms“, – apie savo būsimosios profesijos pasirinkimą kalbėjo Šiaulių Didždvario gimnazijos ketvirtokė Jomantė.

dienstu 24

dienstu 24
Kol mokiniai dalyvavo veiklose, pedagogai buvo pakviesti į seminarą „Vadovų ir mokytojo lyderystė mokymuisi: mokinio pažangos ir Geros mokyklos link“, kuriame Šiaulių universiteto Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto doc. J. Valuckienė supažindino pedagogus su aktualiais ugdymo kaitos klausimais.

Visus renginyje dalyvavusius mokinius pasveikino Šiaulių universiteto studijų prorektorius Remigijus Bubnys ir Komunikacijos, rinkodaros ir neakademinės veiklos tarnybos direktorė Lina Bivainienė. Aktyviausiai renginyje dalyvavusiai mokyklai, Šiaulių universiteto gimnazijai, buvo įteiktas specialus prizas.

dienstu 13
dienstu 13
dienstu 19
dienstu 19
dienstu 20
dienstu 20
dienstu 23
dienstu 23
dienstu 28
dienstu 28
dienstu 29
dienstu 29
dienstu 31
dienstu 31
dienstu 32
dienstu 32
dienstu 3
dienstu 3
 Tatjana Bakanovienė
Zenono Ripinskio nuotr.
Grįžti