Tukijoje 1

Tukijoje 1
Šiaulių universiteto Edukologijos fakulteto edukologijos su vaiko teisių apsaugos vadyba studijų programos antro kurso magistrantė Agnė Michalenkovaitė tarptautiniame festivalyje „Shining Star“ Turkijoje tapo laureate.

Rugsėjo 30–spalio 5 d. Antalijoje vykusiame WAFA (World Association of Festivals and Artists) vaikų ir jaunimo festivalyje Agnė 20–28 m. atlikėjų kategorijoje užėmė trečiąją vietą solistų konkurse, o su Gintare Korsakaite laimėjo pirmąją vietą duetų kategorijoje. Lietuvai atstovavusioms dainininkėms taip pat buvo paskirtas specialusis vienos vertinimo komisijos narės prizas už geriausiai ir jausmingiausiai atliktą dainą. Agnę ir jos partnerę Gintarę konkursui rengė mažeikiškis pedagogas Antanas Dargis.Turkijoje 3

Turkijoje 3

Agnė Michalenkovaitė kvietimą dalyvauti tarptautiniame konkurse Turkijoje gavo po sėkmės tarptautiniame konkurse „Kaunas talent“, kur laimėjo antrąją vietą.

– Labai džiaugiuosi savo ir Gintarės sėkme. Solistų konkurse Turkijoje atlikau Delta Goodrem dainą „Born to try“, o duetu su Gintare dainavome Whitney Huston ir Mariah Corey dainą „When you believe“. Iš pradžių scenoje gal kiek ir jaudinomės, tačiau jaudulys dingo, kai viduryje dainos žiūrovai atsistojo ir pradėjo ploti. Tai suteikė pasitikėjimo ir dar daugiau energijos“, – apie konkursą pasakojo Agnė.

Laisvu laiku buvo laiko ir pramogoms, iš kurių Agnei labiausiai patiko jodinėjimas kupranugariu. Merginos džiaugėsi, kad visas kelionės ir gyvenimo Antalijoje išlaidas apmokėjo festivalio organizatoriai.

Lapkričio mėnesį Agnė Michalenkovaitė rengiasi dar kartą dalyvauti tarptautiniame solistų konkurse „Kaunas talent“. „Pradėsime ruoštis naujam konkursui, taip pat su choru „Chameleonas“ dalyvausiu Lauros Remeikienės kompaktinės plokštelės pristatymo koncerte Šiaulių dramos teatre“, – apie artimiausius planus kalbėjo Agnė Michalenkovaitė.

Komunikacijos ir rinkodaros tarnybos inf.
Agnės Michalenkovaitės asmeninio albumo nuotr.

 

 

 

 

Grįžti