Sidebar

Kovo 13 d. Kaune vykusiame Lietuvos universitetų lengvosios atletikos čempionate pirmą kartą Vilniaus universiteto komandai atstovavę VU Šiaulių akademijos studentai Rokas Ickys ir Robertas Vališauskas tapo šalies studentų čempionais. Jų pergalės padėjo Vilniaus universitetui komandinėje įskaitoje aplenkti Kauno technologijos universiteto studentus ir užimti antrąją komandinę vietą.

60 m barjerinio bėgimo rungtyje Lietuvos studentų čempionu tapo VU Šiaulių akademijos kūno kultūros ir sporto pedagogikos studijų programos antro kurso studentas Rokas Ickys (8:20), o 3000 m bėgimo rungtyje aukso medalį iškovojo VU Šiaulių akademijos kūno kultūros ir sporto edukologijos magistro studijų programos antro kurso studentas Robertas Vališauskas (9:00,96).

Šiose varžybose, kuriose dalyvavo pajėgiausi šalies aukštųjų mokyklų studentai, dalyvavo 10 Lietuvos aukštųjų mokyklų komandų. Sportininkai varžėsi 17-oje rungčių. Vilniaus universiteto komandai atstovavo 28 sportininkai, kurie varžėsi bėgimų, šuolių, metimų rungtyse. Iš viso VU komanda šiose varžybose iškovojo 3 aukso, 3 sidabro ir 2 bronzos medalius.

Komandinėje įskaitoje, kaip ir tikėtasi, pirmi buvo Lietuvos sporto universiteto studentai (16167 taškai), antro liko Vilniaus universiteto (14128 taškai), treti – Kauno technologijos universiteto lengvaatlečiai (13135 taškai).